4 marca 2017

Coś w zanadrzu dla wymagającego turysty w Wisełce

Kilka kilometrów od wsi Wisełka znajduje się Hotel "Amber Baltic", na którego terenie znajduje się pole golfowe. Golf znany jest jako sport zarezerwowany tylko dla elity. Właściciele hotelu nie szczędzili pieniędzy na wyposażenie pola, jest to więc miejsce dla naprawdę wymagających gości, którzy mogą dobrze spędzić czas. Teren ten, przeznaczony do tego sportu jest jednym z nielicznych w Polsce i trudno się dziwić – tutaj niewiele osób w porównaniu do innych państw interesuje się golfem.

W pobliżu znajduje się morze. Nie trzeba też daleko jechać, żeby znaleźć się w Wolińskim Parku Narodowym. Hotel oprócz samego budynku, który zalicza się jako baza noclegowa najwyższej klasy, posiada również prawie 70 hektarów powierzchni. Na tym terenie znajdują się pole golfowe "Amber" klasy mistrzowskiej, oraz pole golfowe "Baltic" oraz kilka innych mniejszych pól, a nimi wszystkimi opiekuje się Amber Baltic Golf Club, który przyczynia się do powoli rosnącego w Polsce zainteresowania tym sportem. Przyjeżdżają tam goście z sąsiednich państw oraz z największych miast w Polsce.

Jeśli nie chcemy wynajmować pokoju w Hotelu "Amber Baltic", gdzie warunki do odpoczynku są niewątpliwie świetne, ale wielu z nas na taki pokój nie stać, to warto zainteresować się innymi obiektami w okolicy, które oferują nam noclegi w przystępnej cenie. Jednym z takich miejsc może być willa "Wisełka" znajdująca się we wsi. Jej wygląd przywodzi na myśl stary wiejski, przytulny domek z pięknym ogródkiem. Rodzinna, ciepła atmosfera miejsca sprawi, że nie będzie to nasz ostatni pobyt w tym miejscu.

W okolicy znajduje się również ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy "Millenium", który podobny jest do tych luksusowych hoteli w Las Vegas, które możemy oglądać w amerykańskich filmach. Tutaj jednak wysokie palmy zostały zastąpione przez modrzewie.

Ciekawym miejscem, w którym spędzić można urlop będzie też ośrodek wczasowy "Eden", który oferuje nam bardzo elegancko wyposażone pokoje, pole do mini-golfa, kawiarnię oraz boisko sportowe.

Widać, że wakacje na wsi i jej okolicy są odpowiednie dla każdego człowieka – tego bardziej i mniej wymagającego. Ceny są bardzo różne, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tak samo z różnego rodzaju atrakcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>