4 maja 2016

Dziki Zachód nad morzem

Miasto Kołobrzeg oferuje niespotykaną atrakcję dla odwiedzających podróżników. Jest to prawdziwy Dziki Zachód nad Bałtykiem, a także gratka dla miłośników dawnych westernowych filmów. W parku poczujesz się jak na Dzikim Zachodzie. Jedną z pierwszych atrakcji jest widowisko w westernowym stylu, ukazujące od groźnych kowbojów po szeryfów i dzikich Indian. W dzielnicy Zieleniewo w Kołobrzegu już od kilkunastu lat działa westernowa dzielnica z tego rodzaju atrakcjami dla turystów. Wielkie show zaczyna się oczywiście od poznania kowboja i Indianina. Każdy dostaje swoje przebranie i barwy obronne na twarz, dla najmłodszych przygotowany jest także mini kącik zabaw ze smakołykami.

Niesamowita zabawa, szalona przygoda z pokazami kowbojskimi, to tylko niektóre z atrakcji Westernowego Dzikiego Zachodu. Rezerwując pokoje gościnne w okolicach Zieleniewa, czyli dzielnicy miasta Kołobrzeg na stronie: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,kolobrzeg,0.html można mieć pewność, że zwiedzi się wszystkie najważniejsze zabytki i atrakcje. Szybka rezerwacja pozwoli na dłuższy pobyt na Dzikim Zachodzie.

Park oferuje przejażdżki na koniu, wielbłądzie, kule wodne dla najmłodszych. Strzelanie z łuku, elektryczny bizon i byk oraz zjeżdżalnie to tylko niektóre z atrakcji dostępnych dla turystów odwiedzających Dziki Zachód. Jeśli nigdy nie widzieliście jak wygląda westernowe show z napadem na bank, to w tym miejscu znaleźć można właśnie takie inscenizacje. Przy ognisku Indianie nie tylko pokażą wam jak mieszkają, ale także opowiedzą i zaśpiewają swoje indiańskie piosenki, które są warte usłyszenia. Barwne tańce z Indianami, jazda na koniu, piękny Dziki Zachód wszystko to znajdziecie w Kołobrzegu. Dla tych, którzy przyjechali do Kołobrzegu odnaleźć złoto, Dziki Zachód przygotował prawdziwą Gorączkę Złota. Jest to niesamowita zabawa, bo za każdy złoty kamyczek jest mała nagroda dla poszukiwacza skarbów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>